میزان تاثیر برنامه های شبکه جهان بین بر وقوع یا پیشگیری از …

.۶۶۹۶

۱٫۳۳۰۴

گروه سیاسی و اقتصادی
روز بیداری
روز بیداری
ویژه برنامه روز بیداری در روز جهانی قدس به صورت زنده از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲:۳۰ از سیمای استانی مرکز چهارمحال و بختیاری (شبکه جهان بین) به روی آنتن رفت. روز بیداری با محور استکبار ستیزی، اشاره به همبستگی  مسلمانان  و افشاگری در خصوص جنایات رژیم غاصب صهیونیست به تشریح توطئه های مختلف استکبار جهانی علیه ایران، معرفی جنایت ها و خیانت اسرائیل به اسلام و فلسطین و ترسیم نتایج امید زائی و روحیه بخشی انقلاب اسلامی در جهان پرداخت.  از آیتم های این برنامه می توان به بخش کارشناسی از زبان حجت الاسلام فاطمی و استاد دانشگاه محمد رضا بسیج، اجرای موسیقی محلی و پخش ترانه ، مسابقه، و نمایش حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس اشاره کرد.
 
 
چشم انداز
چشم انداز عنوان برنامه ایست که  به  صورت زنده حول محورهای دین، اخلاق، امید و آگاهی بخشی به تهیه کنندگی بیژن علی بابایی از سیمای استانی مرکز چهارمحال و بختیاری(شبکه استانی جهان بین) به روی آنتن رفت. این برنامه با محوریت تبیین و تشریح مشکلات استان پنجشنبه ها ساعت ۲۱:۰۰ مهمان کاشانه پر مهر مردم استان می شود. هدف اصلی این برنامه میزگردی بررسی مشکلات شهری، اقتصادی و اجتماعی استان و راهکارهای رفع این مشکلات می باشد .
 
 
سال تولید: ۱۳۹۳/۰۹/۱۱
عوامل تولید:
تهیه کننده: بیژن علی بابایی
صدابردار: مجید یادگاری
تصویربردار: رامک مردانی، ایوب پشتوار
مجری کارشناس: بخشی نژاد
صبح انقلاب
صبح انقلاب عنوان برنامه ایست که  به  صورت زنده حول محورهای دین، اخلاق، امید و آگاهی بخشی در روز ۲۲بهمن به صورت زنده ازسیمای استانی مرکز چهارمحال و بختیاری(شبکه استانی جهان بین) به روی آنتن رفت. این برنامه با محوریت تبیین و تشریح اهداف راهپیمایی ۲۲ بهمن، نمایش وحدت امت اسلامی و تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی از ساعت ۸مهمان کاشانه پر مهر مردم استان شد. این برنامه در خصوص پیروزی شکوهمندانه انقلاب اسلامی ایران در سایه ی  ایثار و گذشت، صبر،  اخلاص، استقامت و ایستادگی، خودباوری، شجاعت، تقوا و پرهیزکاری، درستکاری، حیاء و عفاف، کرامت نفس و حمایت از محرومین می باشد. هدف اصلی صبح انقلاب  افزایش حضور و مشارکت عمومی  مردم در تثبیت، تأیید و تقویت انقلاب، تشویق مردم برای شرکت در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن و  پوشش راهپیمایی درسراسر استان می باشد
 
 
فکر برتر
فکر برتر عنوان برنامه ای است که با هدف معرفی یکی از کار آفرینان برتر استان چهارمحال و بختیاری از شبکه جهان بین به روی آنتن رفت. این برنامه که در چهار قسمت پنج دقیقه ای تهیه شده برای جلب مشارکت عمومی در تمامی زمینه های فرهنگی، اقتصادی و سیاسی و ترویج روحیه کارآفرینی و ارائه الگوهای موفق کارآفرینی تهیه و تولید شده است. در این برنامه سعی می شود تا مسایل مختلف اعم از موفقیت ها و کاستی ها و معرفی واحدهای کارآفرین و محصولات تولید شده در قالب گفتگو مورد بحث و بررسی قرار گیرد.
 
 
 
دین و معارف اسلامی
طرح تقویت مبانی دینی و شبهه زدایی مذهبی
طرح تقویت مبانی دینی و شبهه زدایی مذهبی به روی آنتن رفت. بیست  و یکمین دوره طرح تقویت مبانی دینی و شبهه زدایی مذهبی با رویکرد سبک زندگی اسلامی تحت برنامه ای با همین عنوان در ۵۰قسمت ۳۰دقیقه ای به تهیه کنندگی بیژن علی بابایی شهرکی با هدف اطلاعاتی، آموزشی، نهادینه شدن سبک زندگی اسلامی وتبیین ابعاد مختلف سبک زندگی اسلامی تهیه و تولید می شود. این برنامه با سخنرانی آیت الله سید احمد خاتمی عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در تالار شهید آوینی دانشگاه شهرکرداز یکم  مردادماه تا چهارم شهریورماه امسال در دو بخش عصر گاهی و شبانگاهی به مدت ۲۵ روزبا حضور ۱۴ عالم دینی  در شهرکرد برگزار می شود.موضوع های مطرح شده در این طرح پس از پیاده سازی و ویراستاری با نظارت امام جمعه شهرکرد چاپ و منتشر میشود.
 
 
سال تولید: ۱۳۹۴/۰۵/۰۱
عوامل تولید:
تهیه کننده: بیژن علی بابایی شهرکی
کارگردان: رحیم دانش شهرکی
صدابردار: مجید کبیری

برای دانلود متن کامل این پایان نامه به سایت  pipaf.ir  مراجعه نمایید.